Květen 2007

Carla Bruni Info

1. května 2007 v 13:55 Carla Bruni
Životopis:
Modelka Carla Bruni je nazývána královnou elegance. Svou porcelánovou pletí, překrásně modrýma očima a elegantním držením těla uvedla svět módy do pohybu. Měří 177 cm, vlasy má hnědé a oči modré.

Carla se narodila v italském Turínu, v bohaté šlechtické rodině. V pěti letech se přestěhovala s rodiči do Paříže. Rodina se tím chtěla vyhnout únosům dětí, kterými tehdy Itálie trpěla.

Carla trávila své mládí v internátní škole ve Švýcarsku. Po maturitě se vrátila domů. Chtěla v Paříži studovat umění a architekturu. Její rodiče byli uznávanými hudebníky, po nich Carla zdědila umělecké vlohy.

Život ji ale nasměroval jinam. Bratrova přítelkyně Carle poradila, aby se zkusila prosadit jako modelka. Hned v první pařížské agentuře uspěla.

Carla je velmi fotogenická, má osobní kouzlo a k práci přistupuje profesionálně.

Carla byla jednou z nejžádanějších modelek. Její tvář se objevila na obálkách téměř všech módních časopisů / Vogue, Elle, Marie Claire…/. Fotografovali ji profesionální fotografové, mistři ve svém oboru, jako Steven Meisel, Patrick Demarchelier a Pamela Hansonová. Pracovala pro mnoho reklamních kampaní / Christian Dior, Escada Couture, Prada, Blumarine, Iceberg/. Carla Bruni byla jednou z nejlépe placených modelek.
Top modelka žije převážně v Paříži, nebo tráví volné chvilky v rodinné secesní vile v Saint Tropez.
Její sestra je známá Italská herečka Valeria Bruni Tedeschi.
Celé meno: Carla Bruni Tedeschi
Dátum narodenia: 23.12.1968
Miesto narodenia: Turín, Taliansko
Znamenie: Kozorožec
Výška: 177 cm
Hobby: Hranie na gitare
Diskografia: Quelqu'un m'a dit 2002
No Promises 2007